لطفاً كمی صبر كنید تا صفحه بارگزاری شود.
توجه : اگر برای اولین بار است كه وارد این سایت میشوید، بارگزاری كمی طول می كشد
بنا به درخواست مکرر کاربران سایت، بخش شارژ حساب و درج آگهی ویژه توسط کاربران، راه اندازی شد. از این پس شما می توانید مستقیماً اقدام به درج آگهی نمایید.         * * *         در هرمزگان118 میتوانید عضو شوید و به طور رایگان آگهی بگذارید.         * * *         رشد سریع هرمزگان118، نشانه ارتقاء درک فرهنگ تبلیغات مردم شریف استان می باشد
          home
help
  
علاقه مندی در گوگلبخش کاربریعمومیمنوشهرهارتبه هرمزگان 118 در گوگل


Page Ranking Tool

برنامه فرهنگسراها


استانداری هرمزگان

هرمزگان118 چیست؟!

مطمئناً تا به حال بارها برای شما اتفاق افتاده است که تصمیم به خرید کالایی یا اینکه استفاده از خدماتی داشته اید و برای رسیدن به هدفتان، نیاز به آشنایی با ارائه دهندگان آن کالا یا خدمات داشته اید.
«هرمزگان118» محلی است برای جمع آوری و ارائه اطلاعات کاملی از فروشندگان، تولید کنندگان، مراکز خدماتی، تفریحی و هر آنجه که به زندگی روزمره مردم عزیز هرمزگان مربوط می شود.

شما کاربر گرامی می توانید قبل از مراجعه به بازار و یا تماس با 118، با یک جستجوی مناسب در این وب سایت، بسیاری از نیازهای خود را برطرف نمایید. فرقی نمی کند که شما برای اثاث کشی منزلتان به یک وانت تلفنی نیاز دارید یا قصد خرید گوشی موبایل را دارید و یا اینکه به دنبال مارک خاصی از لوازم خانگی می گردید. همگی مشاغل در این بانک اطلاعاتی خود را معرفی نموده اند.

آگهی ها در هرمزگان118 چگونه نمایش داده می شوند؟

سیستم نمایش آگهی در این وب سایت بصورت کاملاً منحصر به فرد و مغایر با تمامی سیستم های نمایش آگهی های مشابه می باشد.
در «هرمزگان118» آگهی ها در سایز های مختلف بر اساس الگوریتم منحصر به فردی اولویت بندی شده و به نمایش در خواهند آمد. بیشترین اولویت را سایزها دارا می باشند به طوریکه یک آگهی با سایز 6 بالاترین اولویت و آگهی با سایز 1 پایین ترین اولویت را دارد. در آگهی هایی که سایز مشابه دارند، تعداد ستاره های روشن هر آگهی، اولویت آن آگهی را نسبت به آگهی های با ستاره های روشن کمتر بالاتر می برد. سپس بر اساس ترکیبی از زمان درج آگهی و تعداد بازدیدهای یک آگهی، اولویت ها تغییر می کنند.
در صورتیکه تمایل دارید آگهی شما مطمئناً در صفحه نخست نمایش داده شود، کافی است درخواست نمایید و با پرداخت مبلغ معینی، ضمانت نمایش آگهی خود را در صفحه نخست داشته باشید.
آگهی های متنی شما به صورت کاملاً رایگان در وب سایت قرار می گیرند و آگهی های ویژه شما نیز پس از اتمام اعتبار، تبدیل به آگهی های متنی می گردند.

حضور در «هرمزگان118» چه مزایایی دارد؟

  • نام و مشخصات شما در اینترنت برای همیشه قرار خواهد گرفت
  • امکان دسترسی به مشخصات شما از طریق موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و ...
  • دسترسی مشتریان بین المللی و امروزی به شما
  • دیده شدن شما توسط سایرین به تعداد نامحدود و برای همیشه
  • حضور شما در کنار رقبای کاریتان
  • حضور نام و مشخصات کامل شما در مکانی که مانند 118 اطلاعات جامع مشاغل را دارد
  • تبدیل شدن این وبگاه به یک کتاب زرد(Yellow Page) برای استان هرمزگان
  • رونق گرفتن تجارت در استان هرمزگان
  • . . .

راهنما : - :: Hormozgan118 :: Hormozgan 118 :: نيازمندي :: نیازمندی :: :: هرمزگان :: هرمزگان118 :: هرمزگان118 :: هرمزگان 118 :: هرمزگان 118 :: هرمزگان :: 118 :: بندرعباس
آمار آگهی ها :


كل آگهی ها : 16497 مورد
آگهی ویژه : 0 مورد
آگهی متنی : 16497 مورد

تبلیغات ویژه :